مجله " اکولوژی سرزمین" توسط شرکت مهندسین مشاور بوم و نقش هیرکان تحت پشتیبانی سامانه مدیریت نشریات علمی قدرت گرفته از سیناوب و  با هدف حفاظت و بهبود محیط زیست در مواجهه با از دست دادن تنوع زیستی، بیابان زایی، گرم شدن زمین و سایر شرایط محیطی همچنین بررسی مسائل درون شهری و روستایی منتشر شده است.
این مجله مقالات اصلی، گزارش ها، بررسی ها و یادداشت های فنی را در مورد تمام جنبه های شهر ، روستا، حفاظت، احیا و مدیریت اکوسیستم ها ارائه می دهد. دامنه آن به رویکردهای صرفاً علمی محدود نمی شود، بلکه از رویکردهای فناورانه و طراحی که راه حل های مفید و کاربردی برای مشکلات زیست محیطی امروزی ارائه می دهد استقبال می کند.

این پوشش به دانشجویان و محققان دانشگاه ها و موسسات مربوط می شود، در حالی که تاکید آن بر کاربرد عملی تحقیق، همه تصمیم گیرندگانی را که با مشکلات برنامه ریزی و مدیریت اکوسیتسم سر و کار دارند، مورد توجه قرار می دهد.

 مجله علمی اکولوژی سرزمین با سابقه انتشار مقالات علمی به صورت فصلنامه با 1782-2821:  ISSN با فرمت الکترونیکی منتشر می گردد.

 سیاست های مالی

هزینه های پردازش مقاله

فرایند بررسی و انتشار مقالات در مجله علمی اکولوژی سرزمین هیچ هزینه ای برای نویسندگان ندارد.

 هزینه اشتراک

مجله علمی اکولوژی به عنوان یک مجله الکترونیکی با دسترسی آزاد منتشر می شود، بنابراین هیچ هزینه اشتراکی برای مخاطبان وجود ندارد.

سیاست های دسترسی باز و کپی رایت

فصلنامه علمی اکولوژی یک نشریه با دسترسی باز است به این معنی که دسترسی به تمامی مقالات این نشریه آزاد و رایگان است و مقالات بلافاصله پس از انتشار در وبسایت نشریه قابل دسترس خواهند بود. مجله علمی اکولوژی تحت شرایط و معیارهای مجوز  Creative Commons Attribution License  منتشر می­شود و دارندگان مجوز فقط در صورت استناد به مقاله منتشر شده اصلی می­توانند آثار را کپی، توزیع، نمایش و ایجاد کنند. در این نشریه نویسندگان با امضای فرم تعهدنامه و کپی رایت، حق انتشار را به مجله علمی اکولوژی انتقال می­دهند. تمامی حقوق بجز حق نشر برای نویسندگان محفوظ است.

 

سیاست های انتشار

مجله علمی اکولوژی در بررسی و انتشار مقالات از اصول و دستورالعملهای کمیته اخلاق نشر(COPE)  پیروی می کند و مطابق با قوانین اخلاقی با بالاترین استانداردهای اخلاقی مطابقت دارد.

مجله علمی اکولوژی

زمینه موضوعی: جغرافیا و مطالعات برنامه ریزی فضایی

شاپا: ISSN/ISBN: 2821-1782

صاحب امتیاز و ناشر: شرکت مهندسین مشاور بوم و نقش هیرکان

مدیر مسئول: دکتر یوسف درویشی

سردبیر: دکترکریم حسین زاده دلیر

مدیر داخلی : دکتر منصور رضاعلی

کارشناس نشریه: رضا سارلی

مشاوران آمار: دکتر سید محمد موسوی پارسایی

ویراستاران فارسی: دکتر ثوراله نوروزی

ویراستاران انگلیسی: دکتر آرمان نیکنام

ویرایش متون: "دستور خط فارسی" مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی (1384)

حامی علمی و مالی: شرکت مهندسین مشاور بوم و نقش هیرکان

شماره مجوز انتشار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: 86521

آدرس مجله: گلستان،گرگان، خ ولیعصر،محله شالیکوبی شرقی،خ عدالت 20، مجتمع پزشکی ابوریحان،طبقه دوم،واحد 201

Golestan, Gorgan, Waliasr St., Shalikobi East neighborhood, 20 Adalat St., Abu Rihan Medical Complex, 2nd Floor, Unit 201

 

تلفن: 09300660562

آدرس الکترونیکی landscapeecologyjournals@gmail.com

آدرس وب http://www.landscapeecologyjournals.ir